Tu będzie coś kreatywnego, czyli startujemy z blogiem Kapsologicznie

Cześć wszystkim! Witam Was na moim blogu Kapsologicznie.pl.

„Na początku były marzenia… marzenia zmieniły się w kanał na YouTube, po czym teraz powstaje blog.” ~ Ja, wymyślone teraz.

Tutaj, na (w końcu) moim samodzielnym blogu, będę zamieszczał pisemne uzupełnienia unboxingów, recenzji czy testów. Strona cały czas jest jeszcze poprawiana, więc przepraszam za ewentualne pojawianie się błędów.

Kilka słów o mnie

Mam na imię Kacper i jestem uczniem liceum ogólnokształcącego. Od ponad dwóch lat mocno interesowałem się technologią, na początku jednak bardziej biernie. W czerwcu 2014 roku nastąpił przełom w moim życiu – rozpocząłem pisanie na małym portalu o smartfonach. Kilka tygodni później założyłem kanał na YouTube, lecz filmy wstawiane były dość sporadycznie. W tym roku moim postanowieniem jest intensywny rozwój kanału, no i oczywiście tego bloga. Od grudnia 2014 roku zacząłem pisać na wortalu Tabletowo.pl, a od czasu do czasu zdarza mi się również umieszczać wpisy na Ubieralni.pl.

Skąd w ogóle nazwa Kapsologicznie?

Jak się domyślacie blog będzie poświęcony technologii (głównie smartfony, inteligentne zegarki, tablety, aplikacje oraz modyfikacje Androida). W nazwie ukryte jest moje imię oraz nawiązanie właśnie do technologii. W skrócie mówiąc na Kapsologicznie będą pojawiały się opisy związane z ogólnie pojętą technologią, która będzie opisana z mojego punktu widzenia.

W trakcie oczekiwania na pierwsze teksty już teraz mogę Was zachęcić do subskrybcji mojego kanału na YouTube, obserwowania na Twitterze oraz klikania „Lubię to!” na Facebooku.

Macie jakieś propozycje, sugestie, prośby czy pytania? Piszcie śmiało w komentarzach :).

Przy okazji pragnę podziękować mojemu kumplowi Arkowi, który zaproponował mi tą nazwę oraz pomógł w ogarnięciu wszystkiego. Gdyby nie on, to prawdopodobnie nigdy bym się nie zdecydował na prowadzenie własnego bloga.