O redakcji

Cześć! Jestem Kacper Żarski i studiuję marketing na Uniwersytecie Łódzkim. Zakładając tego bloga byłem uczniem klasy maturalnej w liceum ogólnokształcącym gdzieś na górnym śląsku. Od około czterech lat mocno interesowałem się technologią, na początku jednak bardziej biernie – czytanie newsów, recenzji sprzętów oraz modyfikowanie swojego prywatnego smartfona (root, custom romy itp). W czerwcu 2014 roku nastąpił przełom w moim życiu – rozpocząłem pisanie na małym portalu o smartfonach. Była to dość spontaniczna decyzja… przeglądając Internet wyświetliła mi się reklama, że są poszukiwani redaktorzy do pisania newsów i recenzji. Zachęcony myślą o możliwości testowania nowych smartfonów oraz chcąc nieco urozmaicić nudne dni, a przy okazji może nieco zarobić postanowiłem odpisać na ogłoszenie. Po 2 dniach zostałem przyjęty!  I tak zaczęła się moją przygoda z blogowaniem.

Kilka tygodni później założyłem kanał na YouTube, lecz filmy wstawiane były początkowo dość sporadycznie. W lutym 2015 otworzyłem tego bloga, postanowiłem też więcej czasu poświęcić swojemu kanałowi na YouTube.

Od tego czasu nagrywanie, pisanie i poznawanie nowych urządzeń stało się moją wielką pasją. Na chwile obecną nie umiem sobie wyobrazić życia bez tego wszystkiego… 😉

Wcześniej okazyjnie zdarzało mi się również pisać na Ubieralni.pl, a od grudnia 2014 roku do chwili obecnej piszę na  Tabletowo.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem ze mną, chciałbyś coś zaproponować lub o coś spytać zachęcam do kontaktu mailowego:

kacper@kapsologicznie.pl


Cześć! Jestem Patryk Szeleszczyk i od ponad roku wspoltworze z Kacprem tego bloga. Podobnie jak Kacper studiuje na Uniwersytecie Łódzkim, jednak na kierunku rachunkowość. Od wielu lat interesuję się nowymi technologiami i chętnie testuję wszystkie pojawiające się nowinki. Chętnie działam też w social media.

W razie pytań zachęcam do kontaktu za pośrednictwem maila:

patryk@kapsologicznie.pl