Wyniki konkursu – dwa smartfony lecą do Was! ?

Jak zapewne dobrze pamiętacie – do końca ubiegłego tygodnia trwał konkurs, w którym do wygrania była Moto E5 oraz Moto E5 Play. ? Od zakończenia minęło już kilka intensywnych dni, przyszedł więc czas na ogłoszenie wyników. ? Kto wygrał smartfony? ? Zobaczcie sami! ?

Przypomnę, że zadaniem konkursowym było przedstawienie w jak najbardziej kreatywny sposób swoje ulubione emotikony/emoji. Konkurs był organizowany z okazji Światowego Dnia Emotikona, który wypadł 19 września. Tutaj znajdziecie cały opis konkursu, a poniżej film zapowiadający.

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że tak wiele osób zgłosi się do tego konkursu. W sumie otrzymałem prawie 200 prac konkursowych! Kilka z nich było na prawdę bardzo dobrych i miałem spory problem z wyborem najlepszych. Miałem bowiem tylko dwie nagrody, a spokojnie można powiedzieć, że zasługiwało na nie więcej osób. ?

O pomoc w podjęciu decyzji poprosiłem Martynę, Sandrę i Patryka (dzięki za pomoc!). Wspólnie w końcu udało się wybrać te dwie prace, które okazały się być najlepsze! ?

Miejsce pierwsze – Paulina Szymborska

Ta praca spodobała nam się najbardziej, ponieważ pokazuje wiele emocji zawartych w jednym rysunku. Widać, że Paulina włożyła w przygotowanie pracy mnóstwo czasu i starannie dopracowała każdy szczegół. Dobra robota! W nagrodę Moto E5 leci do Ciebie! ?

Miejsce drugie – Gabriela Romanowska

Połączenie ulubionego emotikona wraz z kreatywnym przedstawieniem go w „realu” w postaci selfie. Świetny pomysł! Pomysł, który zostaje nagrodzony Motorolą Moto E5 Play, gratulacje! ?

 

 

Osoby, które wygrały zostaną poinformowane o tym fakcie za pośrednictwem maila. W ciągu kilku dni paczka z telefonem dotrze do ich domów!

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Żałuję, że miałem tylko dwie nagrody, bo oprócz tych dwóch prac chętnie nagrodziłbym jeszcze kilka. Ale spokojnie, planujemy kolejne konkursy, warto więc obserwować nas zarówno na blogu (na przykład włączając powiadomienia w prawym dolnym rogu), jak i na YouTube. Zajrzyjcie też na Facebooka, Instagrama i Twittera, gdzie często najszybciej pojawiają się Kapsologiczne nowości. ?