Wygraj smartfona! Kapsologiczny konkurs z Moto E5 w roli głównej ??

Chyba każdy lubi konkursy, co nie? Szczególnie, gdy do wygrania jest coś fajnego, na przykład smartfon. Ja mam dla Was jeszcze więcej powodów do radości – konkurs, w którym do wygrania aż dwa smartfony! Co więcej – zasady są niezwykle proste, przez co KAŻDY może zgarnąć pachnący świeżością telefon! ?

Osoby obserwujące mnie na Facebooku czy Twitterze już od kilku dni wiedzą, że szykuje się dla Was jakiś konkurs. Do rozdania mam dwa smartfony – Motorola Moto E5 oraz Motorola Moto E5 Play. Są to bardzo przyjemne średniopółkowce z czystym, płynnie działającym systemem Android wyposażone w niezłe aparaty, świetne skanery linii papilarnych, ekrany w proporcjach 18:9 (ale bez znienawidzonego przez większość osób Notcha, he he ?) zapakowane w nowocześnie wyglądające obudowy.

Aktualna cena Moto E5 oraz Moto E5 Play

Motorola Moto E5 (po lewej) oraz Moto E5 Play (po prawej) / fot. Kapsologicznie.pl

Jeden z tych smartfonów może być Twój! A co musisz zrobić? Już śpieszę z wyjaśnieniem.

Dziś, 19 września, obchodzimy Światowy Dzień Emotikona. W związku z tym pomyśleliśmy, żeby połączyć święto „buziek” z smartfonowym konkursem. W końcu gdzie lepiej, jak nie w telefonie, korzysta się z emotek? ?

Zadanie jest więc takie: napisz, pokaż lub opowiedz jaka jest Twoja ulubiona emotka lub ulubione emoji.

Pracę konkursową należy przesłać za pomocą formularza na dole wpisu. Odpowiedź może mieć jedną z następujących form:

  • forma tekstowa – maksymalnie 3 zdania;
  • forma graficzna – 1 zdjęcie;
  • forma wideo – film o maksymalnej długości wynoszącej 30 sekund. Materiał wideo uczestnik musi zamieścić w serwisie YouTube a w formularzu zgłoszeniowym podać link do niego.

I to wszystko! Wygra osoba, która nas najbardziej przekona swoją kreatywnością, swoją opowieścią lub pomysłem. Najlepsza praca zostanie nagrodzona Motorolą Moto E5, a osoba na drugim miejscu – Moto E5 Play. Macie czas od dziś do 7 października 2018 roku do godziny 23:59. W ciągu następnego tygodnia wyłonię zwycięzcę, o czym poinformuję w osobnym wpisie na blogu. Szczęśliwcy zgarniający nagrodę zostaną też od razu poinformowani mailowo! ?

Dobra – nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam powodzenia! Trzymam kciuki za Wasze pomysły i aż nie mogę się doczekać, aby zacząć przeglądać Wasze prace! ☺

Regulamin konkursu

Zbieranie zgłoszeń zakończone, dzięki za udział w konkursie! ? Wyniki zostaną podane w ciągu kilku dni ?