Informacyjnie: regularność publikowanych filmów, matura + co w tym tygodniu

Do tej pory filmy na kanale były publikowane dość chaotycznie i nigdy nie było wiadomo kiedy spodziewać się nowego materiału. Postanowiłem, że najwyższa pora to zmienić! 😉

Po pierwsze…

…postanowiłem, że filmy będą publikowane każdego tygodnia w poniedziałek, środę, piątek i niedzielą. W każdy z tych dni nowych materiałów możecie się spodziewać punktualnie o godzinie 19:00.

Po drugie…

…na blogu, na początku każdego tygodnia, będzie pojawiał się wpis, w którym będziecie mogli przeczytać jakie filmy pojawią się każdego z wyżej wymienionych dni.

I po trzecie…

…jak informowałem jakiś czas temu zbliża się matura, w związku z tym mogę nie odpowiadać na większość komentarzy. Postaram się maksymalnie ograniczyć zaangażowanie w sprawy związane z kanałem, a skupić się na nauce – wszystko nadrobię po egzaminach. Ale spokojnie – materiały są nagrane na zapas i zgodnie z harmonogramem filmy i tak będą się pojawiały.

Myślę, że te zmiany są dobrym krokiem. Będzie wiadomo co kiedy zostanie opublikowane, a filmy będą pojawiały się regularnie! Jeśli macie jakieś pytania, propozycje, sugestie – piszcie w komentarzach 😉

A co w tym tygodniu?

Poniedziałek minął, środa jest dziś… ale co w kolejne dni? Już wam mówię!