Informacje oraz zmiany na kanale i blogu

Zachęcam do zapoznania się z wpisem, w którym krótko opiszę jakie zmiany pojawią się na blogu i kanale w najbliższym czasie. 🙂

Jak niektórzy może zauważyli ostatnio na blogu pojawia się coraz mniej pisemnych recenzji. Prawda jest taka, że od zawsze kanał i filmy na nim były dla mnie priorytetem, na blogu pojawiało się jakby uzupełnienie każdego materiału. Postanowiłem więc, że pora wprowadzić pewną zmianę.

Na blogu od teraz nie będę publikował pełnych, pisemnych recenzji. Zamiast tego będą pojawiały się zdjęcia wykonane każdym urządzeniem, które aktualnie jest testowane jedynie z krótkim, dodatkowym opisem. Nie ukrywam, że i tak w większości to, co mówię w recenzji to wszystko to samo, co potem pojawiało się tutaj w wersji pisemnej. Stwierdziłem, że zamiast robienia jakby dwóch recenzji: wideo i pisemnej, skupię się na YouTube. Więcej czasu = więcej filmów.

Nie znaczy to jednak, że na blogu nie będzie się pojawiało nic, oprócz zdjęć do każdej recenzji wideo. Od czasu do czasu będą publikowane różne bardziej luźne teksty. Jak to wyjdzie? Czas pokaże… 😉

Druga sprawa jest taka, że przez kwiecień i maj może pojawiać się bardzo mało mało materiałów. Jest to spowodowane tym, że w tym roku czeka mnie matura, do której też chcę się odpowiednio przygotować.

Jeśli macie jakieś pytania – zachęcam do zostawienia komentarza poniżej! 🙂