Może przyszedł czas na zmiany na kanale… tylko jakie?

Dziś po rozmowie z dwoma znajomymi bardzo intensywnie zacząłem myśleć o dostępnych na polskim YouTube recenzjach sprzętów i o przyszłości mojego kanału. Doszedłem do wniosku, że niemal wszystkie tego rodzaju filmy są niemal takie same. Może warto byłoby coś zmienić?

No właśnie. Strasznie trudno o coś innowacyjnego, coś czego nie znajdziemy nigdzie indziej i co naprawdę może się spodobać widzom. Stąd właśnie pojawiają się konflikty i nieporozumienia, że ktoś od kogoś ciągle kopiuje pomysły. Ale tak właściwie jak można wymyślić coś nowego robiąc unboxing czy recenzję? Ale może jednak jest coś, czego nie ma jeszcze na YouTube.

I właśnie tu mam do Ciebie prośbę. Tak, właśnie do Ciebie! Co Ty chciałbyś zobaczyć w recenzji? Może jest coś, co mógłbym zrobić, żeby filmy oglądało się lepiej? Jeśli tak to bardzo proszę o opinię i komentarz.

O ile, przynajmniej na tym poziomie rozwoju kanału, nie mam za dużo możliwości wyboru jakiegoś wyszukanego sprzętu czy otrzymywania najnowszych flagowców, o tyle zawsze mogę starać się ulepszyć swoje materiały. Zależy mi, żeby filmy oglądało się Wam jak najlepiej. Recenzje robię przede wszystkim dla Was, więc jeśli mogę je jakoś polepszyć to proszę o jakieś wskazówki. Mi się może podobać całkiem coś innego niż Wam, więc chciałbym jednak dowiedzieć się co byście najchętniej oglądali.

Jeśli nie chcecie pisać w komentarzach to możecie pisać na maila zmiany@kapsologicznie.pl.

Bardzo dziękuję z góry za każdą formę pomocy 🙂 .