Zmiany na kanale i blogu, kilka nowości

Cześć! Postanowiłem wprowadzić kilka zmian na swoim blogu oraz kanale. Dodatkowo zakupiłem kilka rzeczy by ulepszyć nieco moje filmy 🙂 .

Przede wszystkim kupiłem dwa tła: zielone oraz czarne. Przy pomocy pierwszego z nich będę mógł za plecami umieszczać jakieś dodatkowe treści lub specyfikację. Powinno to urozmaicić moje filmy.

W ostatnim czasie często słyszałem, że czegoś brakuje w moich filmikach – lepszego głosu. Postanowiłem więc zakupić rejestrator Zoom H1, który powinien mocno ulepszyć dźwięk w publikowanych przeze mnie materiałach.

Kolejne zmiany dotyczą treści na blogu. Stwierdziłem, że nie ma sensu publikowania pisemnych wersji unboxingów i pierwszych wrażeń, bo i tak większość dubluje się w pełnej recenzji. Zamiast tego będą pojawiały się zapowiedzi sprzętów które testuję, a zawartość pudełka będzie omówiona w pełnej recenzji. Filmy zostaną tak jak były. Zamiast tego na blogu będą od czasu do czasu pojawiały się treści nie związane z testowanymi urządzeniami. Będą to na przykład opinie nowo zaprezentowanych urządzeń.

Filmy z nową jakością dźwięku i na nowym tle zaczną się pojawiać za jakiś czas, jednak jeszcze kilka materiałów pojawi się w starej formie – testy urządzeń, których już nie mam u siebie a ich recenzje zostały już nagrane.

Przy okazji zachęcam Was do subskrybowanie mojego kanału na YouTube, obserwowania na Twitterze oraz polubienia mojej strony na Facebooku 😉 .

Jeśli macie jakieś pytania czy propozycje odnośnie kanału lub jakiś urządzeń to odsyłam Was do komentarzy. Poniżej umieszczam jeszcze film, w którym mówię o opisanych wyżej zmianach.