Recenzja BlitzWolf BW-ES2. To dobre słuchawki w niskiej cenie!

Nie wszystkie dobre słuchawki muszą kosztować fortunę. Przekonałem się o tym korzystając z BlitzWolf BW-ES2. Za nieco ponad 70 złotych oferują nam stosunkowo dobry dźwięk. A co jeszcze je wyróżnia? Zobaczcie sami!

Wideorecenzja

Zaskoczenia już od otwarcia opakowania…

Otwierając opakowanie już zostałem pozytywnie zaskoczony. Słuchawki były zapakowane w ładne pudełko dodatkowo wyściełane w środku. Mało tego – słuchawki są jeszcze umieszczone w twardym ochronnym etui. Aż trudno było mi uwierzyć, że to faktycznie słuchawki za 72 złote.

Samo etui jest zamykane na zamek błyskawiczny. W środku natomiast do dyspozycji mamy dwie przegródki – po jednej stronie umieszczono siatkę za którą można trzymać zmienne gumki do słuchawek, klips do koszulki lub rzep. Wymienione akcesoria, rzecz jasna, są dołączone do zestawu.

Nie samo opakowanie się liczy!

No właśnie, w słuchawkach chyba najważniejszy jest dźwięk. Tutaj jednak również jest bardzo dobrze i nie poczułem się ani trochę rozczarowany. Dźwięk wydobywający się ze słuchawek jest zaskakująco głośny, ale zarazem bardzo czysty i bez zbędnych szumów i trzasków. Ponadto wyczuwalny jest bas oraz poprawne tony wysokie i niskie.

Zaskoczyło mnie też to, że całkiem nieźle wygłuszane są szumy z zewnątrz, a przy wyższych głośnościach prawie nic nie będziemy słyszeć poza muzyką ze słuchawek.

Na słuchawkach umieszczono litery „L” oraz „R”, które informują o tym do którego ucha powinna zostać włożona konkretna słuchawka. Warto też dodać, ze słuchawki dobrze leżą w uszach i nie wypadają podczas użytkowania. Dla osób, którym jednak rozmiar standardowych gumek nie będzie odpowiadał producent dostarczył jednak dwa dodatkowe rozmiary.

Oprócz samych słuchawek na kablu znajdziemy jeszcze pilot na kablu, na którym znalazły się trzy klawisze: play/pauza, ściszania i pogłaśniania dźwięków. Pozwala to na kontrolowanie muzyki bez konieczności wyjmowania telefonu (czy innego urządzenia) z kieszeni. Słuchawki zakończone są standardowym złączem słuchawkowym, a całość dopełnia obecność mikrofonu, który pozwoli na przeprowadzanie rozmów.

Podsumowanie

Słuchawki BlitzWolf BW-ES2, nie ukrywam, bardzo mnie zaskoczyły. Widząc cenę na poziomie nieco powyżej 70 złotych byłem przekonany, że będzie to zestaw przeciętny, po prostu jakoś odtwarzający muzykę. W praktyce okazało się jednak, że są to bardzo dobre słuchawki w 100% warte swojej ceny!Ja osobiście mogę polecić te słuchawki, do tej pory jestem z nich zadowolony. A co Wy o nich myślicie? Może możecie polecić inne w podobnej cenie, które sprawdzą się tak samo dobrze w codziennym użytkowaniu? Czekam na Wasze opinie i komentarze 🙂

 

BlitzWolf BW-ES2

9.5

Ogólna ocena

9.5/10

Zalety

  • Świetne pakowanie
  • Etui w zestawi
  • Bardzo dobra jakość dźwięku
  • Dobre wyciszenie otoczenia
  • Zmienne gumki, rzep i klips do koszuli w zestawie

Wady

  • Plączący się przewód
  • Mało nowoczesny wygląd