Zaczynam testy Sony SmartWatch 2, co chcecie wiedzieć?

Do mojego domu, oprócz Sony Xperia Z3, przyjechał inteligentny zegarek tego samego producenta – SmartWatch 2. Zaczynam jego testy a Was zachęcam do zadawania pytań.

Pudełko w całości zostało wykonane z tworzywa, od przodu jest ono przeźroczyste, dzięki czemu możemy przyjrzeć się jak wygląda urządzenie jeszcze przed otwarciem pudełka. Na bokach znajdziemy kilka podstawowych informacji jak łączyć się z zegarkiem oraz jaką funkcjonalność SmartWatch 2 ma w sobie. W pudełku, oprócz rzecz jasna zegarka, znalazłem pliczek dokumentów i instrukcji w kilku językach, zabrakło natomiast przewodu USB do ładowania, który według informacji na pudełku powinien być w zestawie.

DSC08689

Co do samego zegarka to przyjechał on do mnie w wersji z czarnym, metalowym paskiem. Musze przyznać, ze prezentuje się on bardzo przyzwoicie i sugeruje, że SmartWatch 2 może być zegarkiem bardzo solidnym. Na kopercie od przodu oczywiście znajdziemy wyświetlacz o przekątnej 1,6 cala, nad nim umieszczono logo producenta, czujnik światła, a na dole trzy przyciski dotykowe. Na prawym boku swoje miejsce znalazł klawisz zasilania, który, podobnie jak w smartfonach, jest okrągły i wykonany z metalu. Na lewym boku znalazł się natomiast port Micro USB za zaślepką. Warto dodać, że zegarek jest wodoszczelny, co zapewnia certyfikat IP57.

Poniżej znajdziecie film z unboxingiem, a jeszcze niżej miejsce na Wasze komentarze ;).