Zaczynam testowanie głośnika Panasonic SC-ALL3

Na moim kanale, jak i blogu, do tej pory gościły smartfony, inteligentne zegarki, tablet oraz różne drobiazgi, na przykład Nokia Treasure Tag. Dziś przyszedł czas na coś większego, a mianowicie głośnik. Zapraszam do jego rozpakowania.

Panasonic SC-ALL3 to nie taki zwykły głośnik. Jest on bowiem bezprzewodowy, a dodatkowo wzbogacony o kilka fajnych funkcji. Zacząłem jego testy już kilka dni temu, a od dziś czekam na Wasze pytania.

Panasonic SC-ALL3 został wyposażony w cztery głośniki o mocy wyjściowej 40W. Odtwarzanie muzyki odbywa się przede wszystkim przy użyciu naszego internetu domowego, ponieważ głośnik został wyposażony w moduł WI-FI, lub kablowo, przy pomocy przewodu LAN. Urządzenie możemy skonfigurować ze smartfonem lub tabletem, który działa w oparciu o system operacyjny Android lub iOS.

Muzykę możemy odtwarzać dzięki dedykowanej aplikacji, lub, co bardzo mnie cieszy, bezpośrednio przez Spotify, bez konieczności podłączania jakichkolwiek kabli. Producent jednak wyposażył głośnik również w złącze jack 3,5mm, dzięki czemu możliwe jest odtwarzanie muzyki bez konieczności łączenia się z internetem.

Głośnik od Panasonica prezentuje się, moim zdaniem, bardzo elegancko. Większość została wykonana z bardzo dobrego jakościowo tworzywa sztucznego, maskownice głośników zaś wykonane są z metalu.

Od góry znajdziemy kilka przycisków dotykowych, które ułatwiają używanie naszego głośnika. Z tyłu nadmienione już przeze mnie złącza LAN oraz Jack 3,5mm, a także port na przewód zasilający i dwa otwory, dzięki którym możemy powiesić nasz głośnik na przykład na ścianie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie Panasonic SC-ALL3, piszcie śmiało w komentarzach. Poniżej oczywiście znajdziecie film z unboxingiem.