Rozpoczynam testowanie Philips Xenium W6500, co chcecie wiedzieć?

Kilka dni temu do mojego domu przyjechał Philips Xenium W6500. Dziś standardowo zapraszam Was na jego rozpakowanie, a przy okazji czekam na Wasze pytania.

Philips Xenium W6500 zapakowany został w dość standardowe, otwierane od góry pudełko. Znajdziemy na nim oczywiście grafikę przedstawiającą urządzenie oraz skróconą specyfikację techniczną. W opakowaniu, oprócz rzecz jasna telefonu, znajdziemy ładowarkę modułową, przewód USB, słuchawki, a także dodatkową klapkę baterii. Oprócz tego zestawu otrzymałem również drugie opakowanie, w którym znalazłem trzy dodatkowe obudowy. Moim zdaniem jest to wielki plus, że producent oferuje tak dużą różnorodność kolorów klapki baterii, co docenią na pewno osoby, które nie lubią mieć cały czas tak samo wyglądającego urządzenia.

W kwestii specyfikacji, Philips Xenium W6500 został wyposażony w 4,3-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 540 x 960 pikseli. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT6589 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz wraz z 1 GB pamięci RAM. Konfiguracja ta powinna zapewnić przyzwoite działanie systemu operacyjnego Android w wersji 4.2 JellyBean.

Oprócz tego w Philips Xenium W6500 umieszczono 8-megapikselową matrycę aparatu głównego oraz na przodzie kamerkę o rozdzielczości 1,3 Mpix. Dodatkowo znajdziemy baterię o pojemności 2400 mAh oraz wszystkie podstawowe moduły i czujniki. Smartfon został wyposażony w 4-gigabajtową pamięć wbudowaną, którą możemy rozszerzyć przy użyciu karty MicroSD. Poza tym znajdziemy dwa sloty na karty SIM.

Na froncie, oprócz wyświetlacza i kamerki do selfie, znajdziemy od góry głośnik do rozmów oraz podstawowe czujniki, a na dole swoje miejsce znalazły przyciski dotykowe. Na tyle umieszczono aparat z diodą LED, logo producenta oraz głośnik. Na prawej krawędzi znalazły się przyciski głośności, od góry, w dość nietypowym miejscu bo po środku, umieszczono klawisz zasilania, na lewej krawędzi suwak, który, jak się okazuje, służy do włączenia trybu oszczędzania energii, natomiast na dole znajdziemy tylko port MicroUSB

Standardowo poniżej umieszczam film z rozpakowaniem. Jeśli macie jakieś pytania zostawcie je w komentarzach :).