LG G3 zawitał do mnie na testy, więc zacznijmy od unboxingu

Do mojego domu trafił zeszłoroczny flagowiec od LG, a mianowicie model G3. Zabieram się za jego testy, a Was zachęcam do zadawania pytań.

Telefon otrzymałem ze sklepu internetowego Komputronik.pl, za co bardzo dziękuję.

LG G3, mimo tego, że swoją premierę miał prawie rok temu, jest nadal świetnym urządzeniem ze sporą funkcjonalnością i przyzwoitymi podzespołami. Znajdziemy tu miedzy innymi 5,5-calowy wyświetlacz Quad HD, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o częstotliwości taktowania 2,5 Ghz oraz 2 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przeznaczono 16 GB pamięci wbudowanej, a zdjęcia możemy wykonać dzięki 13-megapikselowej matrycy aparatu głównego z laserowym autofokusem i podwójną diodą LED. Na przodzie znajdziemy natomiast 2,1-megapikselową kamerkę do selfie.

W opakowaniu z LG G3 niestety nie znalazłem żadnych dodatków, poza ładowarką modułową oraz, rzecz jasna, telefonu. Zabrakło niestety przewodu USB oraz słuchawek, które zapodzialy się u któregoś z poprzednich testerów. Nie jest to jednak dla mnie problem, ponieważ to co najważniejsze, czyli smartfon jest i na nim się skupię w najbliższych dniach.

Jeśli chodzi o samego LG G3 to nie trudno zauważyć charakterystyczne przyciski umieszczone na tyle urządzenia. Na ramkach po bokach nie znajdziemy żadnych dodatków, natomiast na dole swoje miejsce znalazł port Micro USB oraz gniazdo słuchawkowe. Oprócz tego znajdziemy mikrofon, drugi umieszczono od góry w towarzystwie portu podczerwieni.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie tego urządzenia to czekam na Wasze komentarze. Oczywiście poniżej znajdziecie film z unboxingiem.